up-card-renkli

UP KART (CÜZDAN) NEDİR?

UP Kart, siz değerli müşterilerimize özel olarak sunduğumuz ön ödemeli bir avantaj kartıdır.

Up Kart ile avantajlı paketlerden yararlanabilir, çalışanlarınıza istediğiniz zaman, istediğiniz miktarda para gönderip paylaşım yapabilir.

Up Kart (Cüzdan) hesabınıza dilediğiniz zaman bakiye yükleyebilir, canınız istediğinde bu bakiye ile sipariş ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik tek tıkla ve beklemek zorunda kalmadan!

Up Kart ile üyeler arası para transferi yapabilir, bütün işlemleri dekontlar kısmında görebilirsiniz.

Kullanım Koşulları ve Avantajları

Up Kart, mealupcafe.com üzerinde kullanabileceğiniz ön ödemeli ve tekrar yükleme özelliği bulunan bir avantaj kartıdır ve sadece üyelerimize özeldir. İçerisine bakiye yüklediğiniz Up Kart’ınızı mealupcafe.com üzerinde gerçekleştireceğiniz siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

mealupcafe.com üye olduğunuz zaman Up Kart’ınız aktif edilmiş olur. İçerisine bakiye yüklediğinizde tek tıkla alışveriş imkanı sağlarsınız.

Up Kart sahibi üyelerimize sunacağımız özel sürpriz ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Up Kart ayrıca mealupcafe.com üzerinde aşağıdaki işlemleri gerçekleştirdiğinizde;

  • Yeni üyelik
  • Her gün üye girişi yaparak siteyi ziyaret
  • Ürünlere yorum ve değerlendirme
  • Ödül Sistemi

ödül kazanmanızı sağlar.

mealupcafe.com, üyelere sunduğu Up Kart avantajlarının tamamını veya bir kısmını tek taraflı olarak değiştirilebilir veya iptal edebilir. mealupcafe.com ürünlerdeki fiyat artışları nedeniyle kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. mealupcafe.com dilediği takdirde ve zamanda, kullanım koşullarında değişiklik yapabilir, kartın kullanımını durdurabilir, kaldırabilir, tamamen iptal edebilir.

Nakit veya kredi kartıyla Up Kart’a yüklediğiniz bakiye yukarıdaki durumlardan etkilenmez. Up Kart Avantajları için geçerlidir.

mealupcafe.com üye olduğunuz zaman Up Kart’ınız aktif edilir ve Up Kart avantajlarından hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Up Kart tamamen ücretsizdir. Aksine üyelerimizin Up Kart hesaplarına ilk kullanım için hediye bakiye yüklenir.

Bakiye Yükleme Seçenekleri

Kartınıza mealupcafe.com web sitemiz üzerinden Kredi Kartı/Banka Kartı ile bakiye yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz.

Bakiye yüklemelerini kredi kartı / banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kart içerisinde bulunan bakiye ile, mealupcafe.com web sitemizde ve mağazalarımızda sunulan tüm ürünler alınabilmektedir.

Karta yüklenen bakiyenin iadesi yapılamamaktadır.