MealUP'a Hoş Geldiniz

Şehir hayatının stresi, yoğunluğu sadece seni değil bizi de etkiledi. Bu sebeple birkaç yıl önce bir karar aldık. Artık ne yediğimize, nereden yediğimize dikkat edecektik. Fakat bunu yapmanın bu kadar zor olduğunu farkedemedik. Sanki şehir hayatında her şey bizi daha da sağlıksız yapmak için sözleşmişlerdi. MealUP işte bu problemi ortadan kaldırmak için tamamen kendi yaratıcılığına ve damak zevkine bağlı kalan daha insani, daha uygun fiyatlı, daha sağlıklı, daha taze ve daha lezzetli bir çözüm sunmak için geliştirildi.
mealup-ask-diyet-saglik

Öğünlerinde ne yediğine dikkat ediyor musun?

Biz dikkat ediyoruz. Salata ağırlıklı beslenme kalp hastalığı, tip 2 diyabet ve bazı kanser tiplerine karşı korunma sağladığı artık herkesçe biliniyor. Sindirim sisteminin hızlı çalışmasına yardımcı olan salata vücudu toksik öğelerden temizleyerek yeniliyor. Aynı zamanda yüksek lif ve yüksek su içeriği sayesinde mide kapasitesini doldurarak tokluk hissi de yaratıyor. Düşük kalorileri ile diyet yapanlar için de uzun süreli tokluk sağlıyor. Üstelik bunun için soyulmanıza da gerek yok 🙂

up-card-sepet

Up Kart (Cüzdan)

Up Kart (Cüzdan) ile avantajlı paketlerden yararlanabilir, çalışanlarınıza istediğiniz zaman, istediğiniz miktarda para gönderip paylaşım yapabilir, Up Kart’ın sizin için hazırlanan özel kampanyalarından faydalanabilirsiniz.